Tung Lee 5IK40GN-C Induction Motors K Series 40W 50/60Hz 200V-240 04A
2 in stock
brand: Induction Motor
condition: Used
Model: 5IK40GN-C
country-region-of-manufacture: China
Real-Time Order Tracking
What You See is What You Get
Safe & Secure Payments
Related Products
Out of stock
Set of 3 Mate Precision Tooling Slug Fre...
Out of stock
AAMCOL Gear Hob Cutter AAMCOL ASP-2030+T...
1 in stock
SIEMENS 3VL1705-1DA33-0AA0 CIRCUIT-BREAK...
Transtector I2R LSA 320W 4-80 1104-90-00...
1 in stock
Dataforth Signal Conditioning Module SCM...
2 X ALFA LAVAL SHIP SPARE LOCK RING 5606...
2 in stock
Midtronics Cellguard Wireless Battery Mo...
SHIN HO SYSTEM PHOENIX SH- DFC DC TO FRE...
Fanuc series 180is-wb Operating Panel fo...
1 in stock